Актуално
English
Bulgarian
Корабостроител 92
Бързи връзки
Платена реклама
Начало » Новини
 first   <<<
  
   

21.07.2008

Европейски шампионат за юноши,девойки,кадети и кадетки Терни /Италия/

FINALS RESULTS Junior male single: Paul DRINKHALL (ENG) – Alexandr SHIBAEV (RUS) 4:3 (11-8, 11-6, 7-11, 5-11, 11-5, 9-11, 11-6) Junior female single: Margaryta PESOTSKA (UKR) – Amelie SOLJA (GER) 4:3 (11-3, 11-8, 11-4, 5-11, 6-11, 11-13, 12-10) Junior male double: Paul DRINKHALL/Darius KNIGHT (ENG) – Bojan CREPULJA/Marko PETKOV (SRB) 3:0 (11-6, 11-8, 11-6) Junior female double: Margaryta PESOTSKA/Barbora BALAZOVA (UKR, SVK) – Amelie SOLJA/Rosalie STAHR (GER) 3:1 (11-9, 7-11,14-12,11-9) Junior mixed double: Paul DRINKHALL/Ekaterina KOLODYAZHNAYA (ENG, RUS) – Hunor SZOCS/Camelia POSTOACA (ROU) 3:1 (6-11, 11-1, 11-4, 11-3) Cadet male single: Gavin EVANS (ENG) – Hampus SODERLUND (SWE) 4:2 (15-13, 7-11, 6-11, 11-7, 11-8, 12-10) Cadet female single: Petrissa SOLJA (GER) – Bernadette SZOCS (ROU) 4:0 (11-7,11-6, 12-10, 11-6) Cadet male double: Julien INDEHERBERG/Emilien VANROSSOME (BEL) – Gavin EVANS/Cedric NUYTINCK (ENG, BEL) 3:0 (11-4, 11-7, 11-9) Cadet female double: Petrissa SOLJA//Nadine SILLUS (GER) – Diana HOLOK/Anelija LUPULESCU (SRB) 3:1 (9-11, 11-8, 11-4, 11-4) Cadet mixed double: Romain LORENTZ/Laura GASNIER (FRA) – Simon GAUZY/Bernadette SZOCS (FRA, ROU) 3:0 (11-7, 11-9, 11-5)

Прочетете повече...

28.05.2008

Теодор Александров с шампионски титли на трите дисциплини

При отлична организация в Двореца на културата и спорта се проведе ДОЛП по тенис на маса за юноши и девойки.Във финалния етап на отборното първенство взеха участие по осем отбора на юноши и девойки. Юношеският отбор на СКТМ”Корабостроител’92’’се представи отлично и без загубена среща завоюва шампионската титла,като на финала буквално срази основния си конкурент СК”Дигестапрофиспорт” Сливница с 3:0 . В личното първенство клуба ни завоюва три златни и един бронзов медали.Шампион на сингъл за втори пореден път стана Теодор Александров,който заедно с Денислав Коджабашев завоюваха златните медали и на двойки.Другият златен медал е на Надя Убчева заедно с шампионката на сингъл девойки ...

Прочетете повече...

 first   <<<
  
   
Официални спонсори
Спортен клуб по тенис на маса "Корабостроител 92" - БУЛЯРД. Всички права запазени 2007г.
Web development & design: www.rgs-bg.com